File Metadata Cleaner (1.0.1) - en to sk translation catalogue (12 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Operations
sk: Operácie

en: Value
sk: Hodnota

en: Author
sk: Autor

en: Subject
sk: Predmet

en: unknown
sk: neznáme

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Field
sk: Pole

en: Label
sk: Označenie

en: Keywords
sk: Kľúčové slová

en: Configure
sk: Konfigurovať

en: Plugin ID
sk: ID doplnku
