File Metadata Cleaner (1.0.1) - en to sr translation catalogue (7 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Operations
sr: Операције

en: Value
sr: Вредност

en: Author
sr: Аутор

en: Subject
sr: Предмет

en: Settings
sr: Подешавања

en: Label
sr: Ознака
