File Metadata Cleaner (1.0.1) - en to sv translation catalogue (14 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Operations
sv: Funktioner

en: Value
sv: Värde

en: Author
sv: Författare

en: Subject
sv: Ämne

en: unknown
sv: okänd

en: Settings
sv: Inställningar

en: Field
sv: Fält

en: Label
sv: Etikett

en: Keywords
sv: Nyckelord

en: Configure
sv: Konfigurera

en: Orientation
sv: Orientering

en: Creator
sv: Upphovsman

en: Plugin ID
sv: ID-nummer för plugin
