File Metadata Cleaner (1.0.1) - en to ug translation catalogue (6 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Value
ug: پارامېتىرى

en: Subject
ug: ماۋزو

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Label
ug: بەلگە
