File Mime Validator (3.0.0) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Image
hi: चित्र

en: Audio
hi: आवाज

en: Text
hi: लेख

en: Security
hi: सुरक्षा

en: Video
hi: वीडियो
