File Mime Validator (3.0.0) - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: Image
pl: Obraz

en: Text
pl: Tekst

en: Security
pl: Bezpieczeństwo

en: Video
pl: Wideo

en: Compression
pl: Kompresja
