File Mime Validator (3.0.0) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Image
ar: الصورة

en: Audio
ar: الصوت

en: Text
ar: نص

en: Security
ar: الأمن والحماية

en: Video
ar: فيديو
