File Mime Validator (3.0.0) - en to hu translation catalogue (6 entries)

en: Image
hu: Kép

en: Audio
hu: Hanganyag

en: Text
hu: Szöveg

en: Security
hu: Biztonság

en: Video
hu: Videó

en: Compression
hu: Tömörítés
