File Mime Validator (8.x-2.0) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Image
ja: 画像

en: Audio
ja: オーディオ

en: Text
ja: テキスト

en: Security
ja: セキュリティー

en: Video
ja: ビデオ

en: Compression
ja: 圧縮
