File Mime Validator (8.x-2.0) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Image
ca: Imatge

en: Audio
ca: Àudio

en: Security
ca: Seguretat

en: Video
ca: Vídeo

en: Compression
ca: Compressió
