File Mime Validator (8.x-2.0) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Image
he: תמונה

en: Audio
he: אודיו

en: Text
he: טקסט

en: Security
he: אבטחה

en: Video
he: וידאו

en: Compression
he: דחיסה
