File Mime Validator (8.x-2.0) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Image
kn: ಚಿತ್ರ

en: Audio
kn: ಆಡಿಯೋ

en: Text
kn: ಪಠ್ಯ

en: Security
kn: ಸುರಕ್ಷತೆ

en: Video
kn: ವೀಡಿಯೋ
