File Mime Validator (8.x-2.0) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: Image
pt: Imagem

en: Audio
pt: Áudio

en: Text
pt: Texto

en: Security
pt: Segurança

en: Video
pt: Vídeo
