File Mime Validator (8.x-2.0) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Image
tr: Resim

en: Audio
tr: Ses

en: Text
tr: Metin

en: Security
tr: Güvenlik

en: Compression
tr: Sıkıştırma
