File Mime Validator (8.x-2.0) - en to uk translation catalogue (6 entries)

en: Image
uk: Зображення

en: Audio
uk: Звук

en: Text
uk: Текст

en: Security
uk: Безпека

en: Video
uk: Відео

en: Compression
uk: Стиснення
