File PDF Preview (1.0.0-beta3) - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: Description
oc: Descripcion

en: None
oc: Pas cap

en: Field
oc: Camp

en: About
oc: A prepaus

en: No description
oc: Aucune descripcion

en: Progress indicator
oc: Indicador de progression

en: Preview image style
oc: Estil de la previsualizacion de l'imatge
