File PDF Preview (1.0.0-beta3) - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: Description
ru: Описание

en: None
ru: Нет

en: Field
ru: Поле

en: About
ru: Информация

en: No description
ru: Нет описания

en: Progress indicator
ru: Индикатор прогресса

en: Preview image style
ru: Стиль изображения при предпросмотре
