File PDF Preview (1.0.0-beta3) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: Description
sv: Beskrivning

en: None
sv: Ingen

en: Field
sv: Fält

en: About
sv: Om

en: No description
sv: Ingen beskrivning

en: Progress indicator
sv: Förloppsindikator

en: Preview image style
sv: Förhandsgranska bildstil
