File Rename (1.0.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: File
pl: Plik

en: Save
pl: Zapisz

en: Rename
pl: Zmień nazwę

en: File name
pl: Nazwa pliku

en: Rename files
pl: Zmień nazwy plików
