File Rename (1.0.0-beta1) - en to hu translation catalogue (6 entries)

en: File
hu: Fájl

en: Save
hu: Mentés

en: Rename
hu: Átnevezés

en: File name
hu: Fájlnév

en: About
hu: Leírás

en: Rename files
hu: Fájlok átnevezése
