File Rename (1.0.0-beta1) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: File
ro: Fișier

en: Save
ro: Salvare

en: Rename
ro: Redenumire

en: File name
ro: Numele fișierului

en: About
ro: Despre
