File Resumable Upload (2.0.0-beta1) - en to eu translation catalogue (21 entries)

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Upload
eu: Igo

en: 1 hour | @count hours
eu[0]: ordu 1
eu[1]: @count ordu

en: 1 day | @count days
eu[0]: egun 1
eu[1]: @count egun

en: File ID
eu: Fitxategiaren IDa

en: File name
eu: Fitxategiaren izena

en: File size
eu: Fitxategi tamaina

en: Changed
eu: Aldatuta

en: File upload error. Could not move uploaded file.
eu: Fitxategi igoera errorea. Ezin izan da igotako fitxategia mugitu.

en: Maximum upload size
eu: Kargaren gehienezko tamaina

en: Uploading...
eu: Igotzen...

en: 1 min | @count min
eu[0]: min 1
eu[1]: @count min

en: 1 sec | @count sec
eu[0]: seg 1
eu[1]: @count seg

en: For security reasons, your upload has been renamed to %filename.
eu: Segurtasun arrazoiengatik, igo duzun fitxategia %filename bezala berrizendatu da.

en: The specified file %name could not be uploaded.
eu: Ezin izan da %name fitxategia gora kargatu.

en: Upload error. Could not move uploaded file %file to destination %destination.
eu: Igoera errorea. Ezin izan da igotako %file fitxategia %destination helburura mugitu.

en: The file could not be uploaded.
eu: Ezin izan da igo fitxategia.

en: 0 sec
eu: 0 seg

en: 1 byte | @count bytes
eu[0]: byte 1
eu[1]: @count byte

en: Field types
eu: Eremu motak

en: Add a new file
eu: Fitxategi berria erantsi
