File Resumable Upload (2.0.2) - en to jv translation catalogue (19 entries)

en: Cancel
jv: Batal

en: Upload
jv: Unggah

en: 1 hour | @count hours
jv[0]: Sejam
jv[1]: @count jam

en: 1 day | @count days
jv[0]: Sedinā
jv[1]: @count dina

en: File ID
jv: ID berkas

en: File name
jv: Jeneng berkas

en: File size
jv: Ukuran berkas

en: File upload error. Could not move uploaded file.
jv: Ngunggah file gagal. Ora bisa mindhahaké berkas.

en: Maximum upload size
jv: Ukuran maksimal file unggahan

en: 1 min | @count min
jv[0]: 1 mnt
jv[1]: @count mnt

en: 1 sec | @count sec
jv[0]: 1 dtk
jv[1]: @count dtk

en: For security reasons, your upload has been renamed to %filename.
jv: Merga alasan keamanan, berkas unggahanmu diganti jenengé dadi %filename.

en: The specified file %name could not be uploaded.
jv: File %name ora bisa diunggah.

en: Upload error. Could not move uploaded file %file to destination %destination.
jv: Pangunggahan gagal. Ora bisa mindhahaké berkas %file marang tujuan %destination.

en: The file could not be uploaded.
jv: Berkas ora bisa diunggah.

en: 0 sec
jv: 0 dtk

en: 1 byte | @count bytes
jv[0]: 1 byte
jv[1]: @count byte

en: Starting upload...
jv: Mulai ngunggah ...

en: Add a new file
jv: Tambah berkas anyar
