File Resumable Upload (2.0.4) - en to af translation catalogue (8 entries)

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Upload
af: Oplaai

en: 1 hour | @count hours
af[0]: 1 uur
af[1]: @count ure

en: 1 day | @count days
af[0]: 1 dag
af[1]: @count dae

en: 1 min | @count min
af[0]: 1 minuut
af[1]: @count minute

en: 1 sec | @count sec
af[0]: 1 sekonde
af[1]: @count sekondes

en: 0 sec
af: 0 sek

en: 1 byte | @count bytes
af[0]: 1 greep
af[1]: @count grepe
