File Resumable Upload (2.0.4) - en to bs translation catalogue (10 entries)

en: Cancel
bs: Otkaži

en: 1 hour | @count hours
bs[0]: 1 sat
bs[1]: @count sata
bs[2]: @count sati

en: 1 day | @count days
bs[0]: 1 dan
bs[1]: @count dana
bs[2]: @count dana

en: File upload error. Could not move uploaded file.
bs: Greška prilikom uploada. Nije bilo moguće premjestiti fajl.

en: 1 min | @count min
bs[0]: 1 minuta
bs[1]: @count minute
bs[2]: @count minuta

en: 1 sec | @count sec
bs[0]: 1 sekunda
bs[1]: @count sekunde
bs[2]: @count sekundi

en: For security reasons, your upload has been renamed to %filename.
bs: Iz sigurnosnih razloga, Vaš upload je preimenovan u %filename.

en: Upload error. Could not move uploaded file %file to destination %destination.
bs: Greška kod slanja. Nije bilo moguće premjestiti poslati fajl %file na destinaciju %destination.

en: 0 sec
bs: 0 sek

en: 1 byte | @count bytes
bs[0]: 1 bajt
bs[1]: @count bajta
bs[2]: @count bajtova
