File Resumable Upload (2.0.4) - en to is translation catalogue (15 entries)

en: Cancel
is: Hætta við

en: Upload
is: Hlaða upp

en: Remove file
is: Fjarlægja skrá

en: 1 hour | @count hours
is[0]: 1 klukkutími
is[1]: @count klukkutímar

en: 1 day | @count days
is[0]: 1 dagur
is[1]: @count dagar

en: File name
is: Skráarnafn

en: File size
is: Skráarstærð

en: File upload error. Could not move uploaded file.
is: Villa við upphleðslu. Gat ekki fært skránna eftir upphleðslu.

en: 1 min | @count min
is[0]: 1 mín
is[1]: @count mín

en: 1 sec | @count sec
is[0]: 1 sek
is[1]: @count sek

en: For security reasons, your upload has been renamed to %filename.
is: Af öryggisástæðum hefur skjalið sem þú hlóðst upp verið endurnefnt %filename.

en: 0 sec
is: 0 sek.

en: 1 byte | @count bytes
is[0]: 1 bæti
is[1]: @count bæti

en: Starting upload...
is: Hef upphleðslu...

en: Field types
is: Tegundir svæða
