File Resumable Upload (2.0.4) - en to lt translation catalogue (23 entries)

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Upload
lt: Įkelti

en: 1 hour | @count hours
lt[0]: @count valanda
lt[1]: @count valandos
lt[2]: @count valandų

en: 1 day | @count days
lt[0]: @count diena
lt[1]: @count dienos
lt[2]: @count dienų

en: File ID
lt: Failo ID

en: File name
lt: Failo pavadinimas

en: File size
lt: Failo dydis

en: Browse
lt: Naršyti

en: Changed
lt: Pakeista

en: File upload error. Could not move uploaded file.
lt: Failo įkėlimo klaida. Neįmanoma perkelti įkelto failo.

en: Maximum upload size
lt: Maksimalus atsiuntimo dydis

en: Uploading...
lt: Astiunčiam..

en: 1 min | @count min
lt[0]: @count minutė
lt[1]: @count minutės
lt[2]: @count minučių

en: 1 sec | @count sec
lt[0]: @count sek
lt[1]: @count sek
lt[2]: @count sek

en: For security reasons, your upload has been renamed to %filename.
lt: Saugumo sumetimais, jūsų siuntimas buvo pervadintas į %filename.

en: The specified file %name could not be uploaded.
lt: Nurodytas failas %name negali būti įkeltas.

en: Upload error. Could not move uploaded file %file to destination %destination.
lt: Siuntimo klaida. Nepavyko perkelti atsiųstos bylos (%file) į paskyrimo vietą (%destination).

en: The file could not be uploaded.
lt: Failo neįmanoma įkelti.

en: 0 sec
lt: 0 sekundžių

en: 1 byte | @count bytes
lt[0]: @count baitas
lt[1]: @count baitai
lt[2]: @count baitų

en: Starting upload...
lt: Pradedamas įkėlimas...

en: Field types
lt: Laukelių tipai

en: Add a new file
lt: Pridėti naują failą
