File Resumable Upload (2.0.4) - en to mn translation catalogue (12 entries)

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Upload
mn: Оруулах

en: 1 hour | @count hours
mn[0]: 1 цаг
mn[1]: @count цаг

en: 1 day | @count days
mn[0]: 1 өдөр
mn[1]: @count өдөр

en: File ID
mn: Файл ID

en: File upload error. Could not move uploaded file.
mn: Файлыг оруулхад алдаа гарлаа. Оруулсан файлыг зөөж чадсангүй.

en: 1 min | @count min
mn[0]: 1 минут
mn[1]: @count минут

en: 1 sec | @count sec
mn[0]: 1 секунд
mn[1]: @count секунд

en: For security reasons, your upload has been renamed to %filename.
mn: Хамгаалалтын шалтгаанаас болж таны байршуулалт %filename гэж шинээр нэрлэгдлээ.

en: Upload error. Could not move uploaded file %file to destination %destination.
mn: Байршуулалтын алдаа: Байршуулагдсан %file файл %destination очих газарт шилжүүлж чадсангүй.

en: 0 sec
mn: 0 сек

en: 1 byte | @count bytes
mn[0]: 1 байт
mn[1]: @count байт
