File Resumable Upload (2.0.4) - en to my translation catalogue (10 entries)

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: 1 hour | @count hours
my[0]: ၁ နာရီ
my[1]: @count နာရီ

en: 1 day | @count days
my[0]: ၁ ရက်
my[1]: @count  ရက်

en: 1 min | @count min
my[0]: ၁ မိနစ်
my[1]: @count မိနစ်

en: 1 sec | @count sec
my[0]: ၁ စက္ကန့်
my[1]: @count စက္ကန့်

en: For security reasons, your upload has been renamed to %filename.
my: လုံခြုံရေးပိုမိုကောင်းမွန်စေရန်အတွက် သင်ထည့်သွင်းခဲ့သည့် ဖိုင်၏ အမည်အား %filename သို့ ပြောင်းလဲလိုက်ပါသည်။

en: 0 sec
my: ၀ စက္ကန့်

en: 1 byte | @count bytes
my[0]: ၁ ဘိုက်
my[1]: @count ဘိုက်

en: @size KB
my: @size ကီလိုဘိုက်

en: @size MB
my: @size မီကာဘိုက်
