File Resumable Upload (2.0.4) - en to or translation catalogue (7 entries)

en: Cancel
or: ବାତିଲ କରନ୍ତୁ

en: 1 hour | @count hours
or[0]: 1 ଘଣ୍ଟା
or[1]: @count ଘଣ୍ଟା

en: 1 day | @count days
or[0]: 1 ଦିନ
or[1]: @count ଦିନ

en: 1 min | @count min
or[0]: 1 ମିନଟ
or[1]: @count ମିନଟ

en: 1 sec | @count sec
or[0]: 1 ସେକଣ୍ଡ
or[1]: @count ସେକଣ୍ଡ

en: 0 sec
or: 0 ସେକଣ୍ଡ

en: 1 byte | @count bytes
or[0]: 1 ବାଇଟ
or[1]: @count ବାଇଟ
