File Resumable Upload (2.0.4) - en to ps translation catalogue (8 entries)

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Upload
ps: پورته کول

en: 1 hour | @count hours
ps[0]: ۱ ساعت
ps[1]: @count ساعتونه

en: 1 day | @count days
ps[0]: ۱ ورځ
ps[1]: @count ورځې

en: 1 min | @count min
ps[0]: ۱ دقيقه
ps[1]: @count دقيقې

en: 1 sec | @count sec
ps[0]: ۱ ثانیه
ps[1]: @count ثانيې

en: 0 sec
ps: ۰ ثانیې

en: Add a new file
ps: یوه نوې دوتنه زیاتول
