File Resumable Upload (2.0.5) - en to fa translation catalogue (26 entries)

en: Cancel
fa: لغو

en: Scheme
fa: شماتیک

en: Upload
fa: بارگذاری

en: 1 hour | @count hours
fa[0]: 1 ساعت
fa[1]: @count ساعت

en: 1 day | @count days
fa[0]: 1 روز
fa[1]: @count روز

en: File ID
fa: شناسه فایل

en: File name
fa: نام فایل

en: File size
fa: اندازه فایل

en: Changed
fa: تغییر یافته

en: File upload error. Could not move uploaded file.
fa: خطای بارگذاری فایل. فایل بارگذاری شده نمی‌تواند منتقل شود.

en: Maximum upload size
fa: حداکثر اندازه بارگذاری

en: Uploading...
fa: درحال بارگذاری...

en: 1 min | @count min
fa[0]: 1 دقیقه
fa[1]: @count دقیقه

en: 1 sec | @count sec
fa[0]: 1 ثانیه
fa[1]: @count ثانیه

en: For security reasons, your upload has been renamed to %filename.
fa: به دلایل امنیتی، بارگذاری شما به %filename تغییر نام داده شد.

en: The specified file %name could not be uploaded.
fa: فایل مشخص شده %name نمی‌تواند بارگذاری شود.

en: Upload error. Could not move uploaded file %file to destination %destination.
fa: خطای بارگذاری. فایل‌های بارگذاری شده %file نمی‌تواند به مقصد %destination منتقل شود.

en: The file could not be uploaded.
fa: فایل نتوانست بارگذاری شود.

en: 0 sec
fa: 0 ثانیه

en: 1 byte | @count bytes
fa[0]: 1 بایت
fa[1]: @count بایت

en: Starting upload...
fa: شروع بارگذاری...

en: @size KB
fa: @size کیلوبایت

en: @size MB
fa: @size مگابایت

en: @size GB
fa: @size گیگابایت

en: Add a new file
fa: افزودن یک فایل جدید

en: The upload directory %directory for the file field !name could not be created or is not accessible. A newly uploaded file could not be saved in this directory as a consequence, and the upload was canceled.
fa: پوشه بارگذاری %directory برای فیلد فایل !name نمی‌تواند ایجاد گردد یا اینکه قابل دسترسی نیست. در نتیجه، فایل بارگذاری شده جدید در این پوشه ذخیره نشد، و بارگذاری لغو گردید.
