File Resumable Upload (2.0.5) - en to fi translation catalogue (24 entries)

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Scheme
fi: Skeema

en: Upload
fi: Siirrä

en: Remove file
fi: Poista tiedosto

en: 1 hour | @count hours
fi[0]: 1 tunti
fi[1]: @count tuntia

en: 1 day | @count days
fi[0]: 1 päivä
fi[1]: @count päivää

en: File ID
fi: Tiedoston ID

en: File name
fi: Tiedostonimi

en: File size
fi: Tiedoston koko

en: Browse
fi: Selaa

en: Changed
fi: Muuttunut

en: File upload error. Could not move uploaded file.
fi: Tiedoston siirto-ongelma. Tiedostoa ei voitu siirtää oikeaan hakemistoon.

en: Maximum upload size
fi: Suurin siirtokoko

en: 1 sec | @count sec
fi[0]: 1 s
fi[1]: @count s

en: For security reasons, your upload has been renamed to %filename.
fi: Lähettämäsi tiedoston nimeksi on turvallisuussyistä vaihdettu %filename.

en: The specified file %name could not be uploaded.
fi: Tiedoston %name siirtäminen palvelimelle epäonnistui.

en: Upload error. Could not move uploaded file %file to destination %destination.
fi: Virhe siirrettäessä tiedostoa palvelimelle. Tiedostoa %file ei voitu siirtää hakemistoon %destination.

en: The file could not be uploaded.
fi: Tiedoston lataaminen epäonnistui.

en: 0 sec
fi: 0 s

en: 1 byte | @count bytes
fi[0]: 1 tavu
fi[1]: @count tavua

en: Starting upload...
fi: Aloitetaan lataus...

en: Field types
fi: Kenttätyypit

en: Add a new file
fi: Lisää uusi tiedosto

en: The upload directory %directory for the file field !name could not be created or is not accessible. A newly uploaded file could not be saved in this directory as a consequence, and the upload was canceled.
fi: Latauskansiota %directory tiedostokentälle !name ei voida luoda tai sitä ei ole olemassa. Ladatun tiedoston tallentaminen kansioon epäonnistui ja lataus peruttiin.
