File Resumable Upload (2.0.5) - en to hr translation catalogue (20 entries)

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Upload
hr: Otpremi

en: 1 hour | @count hours
hr[0]: @count sat
hr[1]: @count sata
hr[2]: @count sati

en: 1 day | @count days
hr[0]: @count dan
hr[1]: @count dana
hr[2]: @count dana

en: File ID
hr: ID datoteke

en: File name
hr: Naziv datoteke

en: File size
hr: Veličina datoteke

en: File upload error. Could not move uploaded file.
hr: Greška prilikom otpreme datoteke. Nije moguće premjestiti otpremljenu datoteku.

en: Maximum upload size
hr: Maksimalna veličina otpreme

en: 1 min | @count min
hr[0]: @count minuta
hr[1]: @count minute
hr[2]: @count minuta

en: 1 sec | @count sec
hr[0]: @count sekunda
hr[1]: @count sekunde
hr[2]: @count sekundi

en: For security reasons, your upload has been renamed to %filename.
hr: Iz sigurnosnih razloga, otpremljena datoteka je preimenovana u %filename.

en: The specified file %name could not be uploaded.
hr: Datoteka %name ne može biti otpremljena.

en: Upload error. Could not move uploaded file %file to destination %destination.
hr: Greška prilikom otpreme. Nije moguće premjestiti otpremljenu datoteku %file u %destination.

en: The file could not be uploaded.
hr: Datoteka nije mogla biti otpremljena.

en: 0 sec
hr: 0 sekundi

en: 1 byte | @count bytes
hr[0]: @count bajt
hr[1]: @count bajta
hr[2]: @count bajtova

en: Starting upload...
hr: Početak otpreme...

en: Add a new file
hr: Dodaj novu datoteku

en: The upload directory %directory for the file field !name could not be created or is not accessible. A newly uploaded file could not be saved in this directory as a consequence, and the upload was canceled.
hr: Direktorij otpreme %directory za polje !name nije moglo biti stvoreno ili mu se ne može pristupiti. Novootpremljena datoteka ne može biti spremljena unutar ovoga direktorija i otprema je otkazana.
