File Resumable Upload (2.0.5) - en to lv translation catalogue (22 entries)

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Scheme
lv: Shēma

en: Upload
lv: Augšupielādēt

en: Remove file
lv: Aizvākt failu

en: 1 hour | @count hours
lv[0]: @count stunda
lv[1]: @count stundas
lv[2]: @count stundas

en: 1 day | @count days
lv[0]: @count diena
lv[1]: @count dienas
lv[2]: @count dienas

en: File ID
lv: Faila ID

en: File name
lv: Faila nosaukums

en: File size
lv: Faila izmērs

en: Changed
lv: Labots

en: File upload error. Could not move uploaded file.
lv: Faila augšupielādes kļūda. Nevar pārvietot augšupielādēto failu.

en: Maximum upload size
lv: Maksimālais augšupielādes izmērs

en: Uploading...
lv: Augšupielādē...

en: 1 sec | @count sec
lv[0]: @count sek
lv[1]: @count sek
lv[2]: @count sek

en: For security reasons, your upload has been renamed to %filename.
lv: Drošības apsvērumu dēļ, augšupielādētais fails pārsaukts par %filename.

en: The specified file %name could not be uploaded.
lv: Nebija iespējams augšupielādēt norādīto datni %name.

en: Upload error. Could not move uploaded file %file to destination %destination.
lv: Augšupielādes kļūda. Nevar pārvietot augšupielādēto failu %file uz mērķa vietu %destination.

en: The file could not be uploaded.
lv: Datni nebija iespējams augšupielādēt.

en: 0 sec
lv: 0 sek

en: 1 byte | @count bytes
lv[0]: @count baits
lv[1]: @count baiti
lv[2]: @count baiti

en: Starting upload...
lv: Tiek sākta augšupielāde

en: Add a new file
lv: Pievienot jaunu datni
