File Resumable Upload (2.0.5) - en to mr translation catalogue (8 entries)

en: Cancel
mr: रद्द

en: Upload
mr: अपलोड

en: 1 hour | @count hours
mr[0]: १ तास
mr[1]: @count तास

en: 1 day | @count days
mr[0]: १ दिवस
mr[1]: @count दिवस

en: 1 min | @count min
mr[0]: १ मिनिट
mr[1]: @count मिनिटे

en: 1 sec | @count sec
mr[0]: १ सेकंद
mr[1]: @count सेकंद

en: 0 sec
mr: ० सेकंद

en: 1 byte | @count bytes
mr[0]: 1 byte
mr[1]: @count बाइट्स
