File Resumable Upload (2.0.5) - en to sr translation catalogue (14 entries)

en: Cancel
sr: Поништи

en: 1 hour | @count hours
sr[0]: @count час
sr[1]: @count часа
sr[2]: @count[2] часова

en: 1 day | @count days
sr[0]: @count дан
sr[1]: @count дана
sr[2]: @count[2] дана

en: Changed
sr: Промењен

en: File upload error. Could not move uploaded file.
sr: Грешка приликом учитавања фајла. Учитан фајл се не може преместити.

en: 1 min | @count min
sr[0]: @count минут
sr[1]: @count минуте
sr[2]: @count[2] минута

en: 1 sec | @count sec
sr[0]: @count секунда
sr[1]: @count секунде
sr[2]: @count[2] секунди

en: For security reasons, your upload has been renamed to %filename.
sr: Из сигурносних разлога, учитан фајл је преименован у %filename.

en: Upload error. Could not move uploaded file %file to destination %destination.
sr: Грешка у слању. Послат фајл %file не може бити премештен на %destination одредиште.

en: 0 sec
sr: 0 секунди

en: 1 byte | @count bytes
sr[0]: @count бајт
sr[1]: @count бајта
sr[2]: @count бајтова

en: @size KB
sr: @size килобајта

en: @size MB
sr: @size МБ

en: @size GB
sr: @size ГБ
