File Resumable Upload (2.0.5) - en to te translation catalogue (16 entries)

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: Scheme
te: పథకం

en: Upload
te: ఎక్కించు

en: 1 hour | @count hours
te[0]: 1 గంట
te[1]: @count గంటలు

en: 1 day | @count days
te[0]: 1 రోజు
te[1]: @count రోజులు

en: File upload error. Could not move uploaded file.
te: ఫైలు ఎక్కించడంలో సమస్య. ఎక్కించిన ఫైలును తరలించలేకపోయాం.

en: 1 min | @count min
te[0]: 1 నిమిషం
te[1]: @count నిమిషాలు

en: 1 sec | @count sec
te[0]: 1 క్షణం
te[1]: @count క్షణాలు

en: For security reasons, your upload has been renamed to %filename.
te: భద్రతా కారణాల రీత్యా, మీ ఎక్కింపుని %filenameగా మార్చాం.

en: The specified file %name could not be uploaded.
te: %name అను ఫైలు ని అప్లోడ్ చేయుట వీలుపడలేదు

en: Upload error. Could not move uploaded file %file to destination %destination.
te: ఎక్కింపు లోపం. ఎక్కించిన ఫైలు %file ను గమ్యస్థానం %directory కు తరలించలేకపోయాం.

en: 0 sec
te: 0 క్షణ

en: 1 byte | @count bytes
te[0]: 1 బైటు
te[1]: @count బైట్లు

en: @size KB
te: @size కిబై

en: @size MB
te: @size మెబై

en: @size GB
te: @size గిబై
