File sync (8.x-1.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (11 entries)

en: Username
ca: Nom d'usuari

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Yes
ca: Sí

en: Password
ca: Contrasenya

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Label
ca: Etiqueta

en: Hostname
ca: Nom de l'ordinador

en: Plugin
ca: Connector

en: - Select -
ca: - Selecciona -

en: Source path
ca: Ruta de l'origen

en: Plugin ID
ca: ID del connector
