File sync (8.x-1.0-alpha1) - en to hi translation catalogue (12 entries)

en: Username
hi: प्रयोक्ता का नाम

en: Enabled
hi: सक्रिय करें

en: Yes
hi: हाँ

en: No
hi: नहीं

en: Password
hi: कूटशब्द

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: Label
hi: लेबल

en: ID
hi: आईडी

en: Hostname
hi: परिचारक-नाम

en: Port
hi: पोर्ट

en: Plugin
hi: प्लगइन

en: - Select -
hi: - चुनें -
