File sync (8.x-1.0-alpha1) - en to ru translation catalogue (13 entries)

en: Username
ru: Имя пользователя

en: Enabled
ru: Включено

en: Yes
ru: Да

en: No
ru: Нет

en: Password
ru: Пароль

en: Settings
ru: Настройки

en: Label
ru: Метка

en: Hostname
ru: Имя хоста

en: Port
ru: Порт

en: Plugin
ru: Плагин

en: - Select -
ru: - Выберите -

en: Source path
ru: Путь к источнику

en: Plugin ID
ru: ID плагина
