File sync (8.x-1.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (13 entries)

en: Username
sv: Användarnamn

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: Password
sv: Lösenord

en: Settings
sv: Inställningar

en: Label
sv: Etikett

en: Hostname
sv: Värdnamn

en: Plugin
sv: Insticksprogram

en: - Select -
sv: - Välj -

en: Source path
sv: Källsökväg

en: Operation name
sv: Funktionsnamn

en: Plugin ID
sv: ID-nummer för plugin
