File sync (8.x-1.0-alpha1) - en to ug translation catalogue (7 entries)

en: Username
ug: ئىشلەتكۈچى نامى

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: Password
ug: پارول

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Label
ug: بەلگە

en: Hostname
ug: مۇلازىمېتېر نامى

en: Plugin
ug: قىستۇرمىلار
