File sync (8.x-1.0-alpha10) - en to sk translation catalogue (10 entries)

en: Username
sk: Používateľské meno

en: Enabled
sk: Povolené

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Password
sk: Heslo

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Label
sk: Označenie

en: Hostname
sk: Adresa počítača

en: - Select -
sk: - Zvoľte -

en: Plugin ID
sk: ID doplnku
