File sync (8.x-1.0-alpha10) - en to te translation catalogue (8 entries)

en: Username
te: వాడుకరి పేరు

en: Enabled
te: చేతనం అయింది

en: Yes
te: అవును

en: No
te: కాదు

en: Password
te: సంకేతపదం

en: Settings
te: అమరికలు

en: Label
te: లేబుల్

en: - Select -
te: - ఎంచుకోండి -
