File sync (8.x-1.0-alpha10) - en to tr translation catalogue (11 entries)

en: Username
tr: Kullanıcı adı

en: Enabled
tr: Etkin

en: Yes
tr: Evet

en: No
tr: Hayır

en: Password
tr: Parola

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Label
tr: Etiket

en: Hostname
tr: Sunucu adı

en: Plugin
tr: Eklenti

en: - Select -
tr: - Seçin -

en: Source path
tr: Kaynak yol
