File sync (8.x-1.0-alpha2) - en to fy translation catalogue (5 entries)

en: Username
fy: Brûkersnamme

en: Password
fy: Wachtwurd

en: Settings
fy: Ynstellings

en: Port
fy: Poarte

en: - Select -
fy: - Selektearje -
