File sync (8.x-1.0-alpha2) - en to gu translation catalogue (7 entries)

en: Username
gu: ઉપભોક્તા

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: Password
gu: સાંકેતિક શબ્દ

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Label
gu: શિર્ષક
