File sync (8.x-1.0-alpha2) - en to mr translation catalogue (9 entries)

en: Username
mr: सदस्यनाम

en: Enabled
mr: समर्थ

en: Yes
mr: हो

en: No
mr: नाही.

en: Password
mr: परवलीचा शब्द

en: Settings
mr: संरचना

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: ID
mr: आय डी

en: Hostname
mr: होस्टनेम
