File sync (8.x-1.0-alpha2) - en to sq translation catalogue (7 entries)

en: Username
sq: Emri i përdoruesit

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: Password
sq: Fjalëkalimi

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Hostname
sq: Emri i host
